bosch niebieski

 • Elektronarzędzia akumulatorowe
 • Wiertarki i wiertarki udarowe
 • Wkrętarki i wkrętarki udarowe
 • Młoty udarowo-obrotowe i udarowe
 • Technika diamentowa
 • Technika pomiarowa
 • Szlifierki i obróbka metalu
 • Szlifierki i strugi
 • Frezarki
 • Narzędzia wielofunkcyjne Multi-Cutter
 • Piłowanie
 • Urządzenia stacjonarne i stoły
 • Obróbka płytek
 • Systemy odsysania pyłu
 • Mieszalniki
 • Opalarka i pistolet do klejenia
 • Myjki wysokociśnieniowe
 • System Bosch Mobility

«Wróć | ELTECH Profesjonalne Narzędzia » Regulamin

Nasze Promocje

Zobacz nasze promocje

Tylko u nas!

74 858 27 65


Producenci
Kategorie
Nowości

zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Logowanie

ilość produktów:
0 produkty

zobacz

Regulamin

REGULAMIN sklepu internetowego

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy działajacy pod adresem: www.profesjonalnenarzedzia.eltech.com.pl umozliwia dokonywanie zakupów za posrednictwem sieci Internet narzedzi, elektronarzedzi oraz wszelkiego rodzaju produktów z branzy narzedziowej.
2. Sklep prowadzony jest przez: Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, 58-100, przy ulicy Fabrycznej 1-3, wpisaną do rejestru przedsiebiorców, prowadzonego przez Sad Rejonowy dla Wrocławia- Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego - pod numerem KRS 0000081787, NIP 884-23-60-401, Regon 891125941.
3. Kontakt: od poniedziałku do piatku w godzinach od 7.30 do 15.30 pod numerem telefonu 74 858 27 65 lub pod adresem e-mail: krzysztof.antonowicz@eltech.com.pl
4. Sklep zastrzega sobie prawo do:
- zmiany cen oraz ilosci towarów w ofercie sklepu internetowego w ciagu dnia,
- wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego,
- wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego,
- przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedazy.

§2 ZASADY DOKONYWANIA ZAKUPÓW

1. Aby zamówic dowolny produkt w sklepie internetowy Kupujacy musi wypełnic formulaz zawierajacy jego dane osobowe lub dokonać rejestracji, jest to niezbedne w procesie realizacji zamówien.
2. Zakupy w systemie zamówien internetowych Sklepu moga byc dokonywane wyłacznie przez osoby pełnoletnie. W przypadku osób o ograniczonej zdolności do czynności prawnych wymagana jest zgoda przedstawiciela ustawowego. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złozenie zamówienia na stronie: www.profesjonalnenarzedzia.eltech.com.pl
3. Oferta sklepu internetowego obowiazuje wyłacznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, a zamówienia w sklepie internetowym sa realizowane wyłacznie na terenie Polski.
4. Sklep internetowy przyjmuje zamówienia przez cała dobe we wszystkie dni roku. Zamówienia złozone w niedziele i swieta rozpatrywane beda w kolejnosci ich złozenia w pierwszym dniu roboczym nastepujacym po dniu, w którym zamówienie zostało złozone.
5. Kupujacy moze wprowadzic ewentualne korekty do zamówienia wyłacznie do momentu jego ostatecznego potwierdzenia w systemie zamówien internetowych Sklepu.
6. W przypadku pytan zwiazanych z realizacja zamówienia złozonego w systemie zamówien internetowych nalezy kontaktowac sie z Administratorem sklepu internetowego.
7. Wysyłajac zamówienie, Kupujacy oswiadcza, ze zapoznał sie z trescia Regulaminu sklepu internetowego, w szczególnosci z mozliwoscia odstapienia o umowy, zgodnie z ustawa z dnia 30 maja 2014 roku "O ochronie praw konsumentów" i akceptuje jego postanowienia.
8. Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia błednie wypełnionego zamówienia. Zamówienia beda odrzucane równiez gdy:
- transakcji nie uda sie zautoryzowac w systemie płatniczym (skuteczna autoryzacja oznacza zablokowanie na koncie karty płatniczej Klienta kwoty odpowiadajacej wartosci zamówienia wraz z kosztem przesyłki) lub
- we wskazanym czasie nie zostanie uiszczony przelew w nalezytej wysokosci lub
- przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera.
9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, ze towar jest dostepny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostepnosci czesci towarów objetych zamówieniem Kupujacy jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (czesciowa realizacja, wydłuzenie czasu oczekiwania, anulowanie całosci zamówienia).
10. O wystapieniu trudnosci z realizacja złozonego zamówienia w czesci lub całosci Kupujacy zostanie niezwłocznie powiadomiony przez swojego Opiekuna lub przez Administratora sklepu internetowego.
11. W przypadku braku mozliwosci kontaktu z Kupujacym (błedny numer telefonu, e-mail), zamówienie po 5 dniach roboczych zostaje anulowane.

§3 CENY PRODUKTÓW

1. Zamieszczone na stronach Sklepu ceny sa jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowia oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów wraz z cenami nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.
2. Wszystkie ceny produktów wyrazone sa w polskich złotych (PLN), sa cenami brutto i  zawieraja podatek VAT.
3. Ceny produktów nie zawieraja kosztów wysyłki ustalonych stosownie do §5.
4. Na zakupiony produkt Sklep wystawia dokument sprzedazy – dowód zakupu, którym jest paragon lub faktura VAT.
 

§4 PŁATNOŚĆ

1. Kupujacy moze wybrac nastepujace formy płatnosci za zamówione towary z dostawa na terytorium Polski:
- przelewem przed dostawa towaru (przedpłata) na rachunek bankowy Sklepu,
- płatnosc za pobraniem w chwili dostarczenia towaru do Kupujacego przez firme kurierska,
- płatnosc gotówka przy odbiorze własnym.
- płatność online za pośrednictwem Dotpay.pl
2. Wszelkie płatności powinny być uregulowane przez Kupującego zgodnie z wybraną formą. Zmiana formy płatności możliwa jest przed wysyłką towaru i powinna być uzgodniona ze Sklepem.
3. W przypadku formy płatności przelewem wszelkich wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy Sklepu:
Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o., ul, Fabryczna 1-3, 58-100 Swidnica, konto:
- Bank Handlowy w Warszawie S.A. O/Wrocław - 73 1030 1289 0000 0000 8326 2001

4. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

§5 TERMINY i KOSZT DOSTAW

1. Terminy dostawy zamówionych towarów wynosza odpowiednio:
- 24 godziny – w przypadku posiadania towaru na stanie magazynowym Sklepu i złozeniu zamówienia do godz. 13.00,
- 2 dni robocze – w przypadku posiadania towaru na stanie magazynowym Sklepu i złozeniu zamówienia po godz. 13.00,
- 3-5 dni roboczych – w przypadku posiadania towaru na stanie magazynowym producenta (produkty standardowe, katalogowe - obszar Polski),
- 3-10 dni roboczych – w przypadku posiadania towaru na stanie magazynowym producenta (produkty standardowe, katalogowe - obszar UE),
- produkty niestandardowe, wykonania specjalny – terminy dostaw beda uzgadnianie indywidualnie.
2. Zakupione towary dostarczane sa pod adres podany podczas rejestracji za posrednictwem firmy kurierskiej. W przypadku braku towaru w magazynie, Kupujacy jest informowany o tym fakcie i zwiazanym z tym wydłuzeniem czasu realizacji zamówienia.
3. Sklep ponosi koszt dostawy zamówionych towarów o łacznej wadze do 30kg przy zamówieniu o wartosci powyzej 1.250 PLN brutto
4. Przy kwocie zamówienia mniejszej od podanej powyzej koszt dostawy ponosi Kupujacy. Koszt dostawy doliczany jest do wartosci zamówienia i stanowi odrebna pozycje na dowodzie sprzedazy.
5. Wszelkie wysyłki zamówionego w Sklepie towaru prowadzone sa za posrednictwem firmy SCHENKER. Koszt dostawy przesyłki o standardowych wymiarach i wadze do 30 kg wynosi 20 PLN brutto. Powyzej 30 kg koszty transportu ustalane sa indywidualnie.
6. Istnieje mozliwosc odbioru osobistego zamówionego towaru w Swidnicy.
7. Na terenie Swidnicy istnieje mozliwosc dostarczenia zakupionego towaru przez Sklep.

§6 GWARANCJA

1. Wszystkie produkty w sklepie internetowym posiadaja gwarancję producenta. Gwarancja wazna jest wraz z dowodem zakupu (paragon, faktura VAT), który nalezy okazac.
2. Gwarancja i sposób jej realizacji jest zalezny od warunków ustalonych przez konkretnego producenta.

§7 REKLAMACJE

1. W momencie odbioru przesyłki Kupujacy powinien sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzenia mechanicznego powstałego podczas transportu lub niezgodnosci ilosciowej dostarczanych towarów, nalezy spisac protokół reklamacyjny wraz z przedstawicielem firmy kurierskiej.
2. Jeżeli przesyłka nie zawiera wskazanego w zamówieniu towaru, towar jest inny niż zamawiany lub występuje niezgodność ilościowa, Kupujący w celu dochodzenia uprawnień związanych z niezgodnością towaru z umową powinien zgłosić niezgodność wysyłki z umową do Sklepu na adres e-mail: szi@eltech.com.pl, telefonicznie 74/8582765, za pośrednictwem faksu nr 74/8582701 lub pisemnie na adres Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o., ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica.
3. Reklamacje na towary dostarczane przez Sklep sa rozpatrywane zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego i Ustawy o szczególnych warunkach sprzedazy konsumenckiej (Dz. U. z 2002 r., Nr 141, poz. 1176 ze zm.)
4. Obowiazkiem Kupujacego jest dostarczenie dowodu zakupu (w szczególności paragon, faktura) i towaru reklamowanego wraz z opisem przyczyny reklamacji. Reklamujacy dostarcza towar reklamowany na własny koszt na adres: Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o., ul, Fabryczna 1-3, 58-100 Swidnica,
5. W przypadku nieuznania reklamacji przez Sklep, towar reklamowany jest zwrócony Kupujacemu. Kupujacy ma prawo zastrzec sobie, iz w przypadku nieuznania reklamacji nie zyczy sobie zwrotu towaru reklamowanego.
6. Reklamacje nieobjęte gwarancją producenta dotyczące niezgodności towaru z umową rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania reklamacji i żądania Kupującego. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji towar stosownie do żądania Kupującego zostanie naprawiony lub wymieniony na pełnowartosciowy lub w przypadku wyczerpania zapasów Sklep zwróci pieniadze.

§8 ZWROTY PRODUKTÓW

1. Zgodnie z obowiązującym prawem art.27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumentów Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, moze w terminie 14dni odstąpić od niej bez podania przyczyny oraz bez ponosenia kosztów z wyjątekiem określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35. Formularz odstąpienia od umowy oraz wymienione zapisy ustawy znajdą Państwo >tutaj<.
2. Towar zakupiony przez Kupującego powinien ulegać zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
3. Kupujący jest zobowiązany dokonać zwrotu towaru w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu na adres: Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o., ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Swidnica. Koszt zwrotu towaru do Sklepu ponosi Kupujący.
4. Do odsyłanego towaru nalezy dołaczyc kserokopie dowodu zakupu oraz oryginały pozostałych dokumentów, jezeli dotyczy (tj. instrukcja, gwarancja i inne). Sklep na tej podstawie wystawi Kupujacemu dokument korygujacy.
5. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy przyjecia zwrotu towaru, jeśli towar stanowi świadczenie o właściwościach określonych przez Kupującego w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (wykonanie specjalne).
6. Jesli wszystkie w/w warunki zwrotu towaru zostana spełnione Sklep gwarantuje zwrot pieniedzy w wysokosci ceny odesłanego towaru przelewem na rachunek Kupujacego w terminie 5 dni roboczych. 
7. Zgodnie z ustawa z dnia 29 lipca 2005 roku o zuzytym sprzecie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. Nr 180, poz. 1495) Kupujacy nabywajac sprzet elektryczny lub elektroniczny, ma prawo zwrócic stary (zuzyty) sprzet tego samego rodzaju do Sklepu, w którym kupił nowy produkt. Koszt przesyłki zuzytego sprzetu ponosi Kupujacy. Kupujacy, chcacy skorzystac z tej mozliwosci, proszeni sa o odsyłanie zuzytego sprzetu na adres: Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o., ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Swidnica
8. Sklep nie przyjmuje zadnych zwrotów towarów odsyłanych za pobraniem.

§9 OCHRONA DANYCH

1. Wypełnienie danych w formularzu zamówienia jest równoznaczne z wyrazeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Kupujacego przez Centrale Techniczna ELTECH Sp. z o.o. (zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883). Dane osobowe Kupujacego beda przetwarzane wyłacznie w celu realizacji złozonego zamówienia, w tym wystawienia faktury i prowadzenia sprawozdawczosci finansowej. Dane te sa poufne i nie beda ujawniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
2. Dane osobowe Kupujacego chronione zgodnie z ustawa o danych osobowych, nie sa przekazywane, odsprzedawane ani uzyczane innym osobom lub instytucjom, sa konieczne w celu wywiazania sie z umowy kupna – sprzedazy towarów i usług.
3. Jesli Kupujacy wyrazi na to zgode, jego dane sa przetwarzane równiez w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz o oferowanych promocjach.
4. Kazdy Kupujacy ma mozliwosc wgladu w swoje dane w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub wniesienia zadania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

§10 POSTANOWIENIA KONCOWE

1. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem okreslajacym zasady funkcjonowania sklepu internetowego.
2. Zakup w sklepie internetowym oznacza akceptacje przez Kupujacego niniejszego Regulaminu.
3. Umowa sprzedaży towarów i usług zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w jezyku polskim.
4. Sklep nie ponosi odpowiedzialnosci za losową siłę wyższą, która uniemozliwia realizację umowy.
5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje sie przepisy Kodeksu Cywilnego.
6. Wszystkie kwestie sporne załatwiane beda w pierwszej kolejnosci polubownie.
7. Sadem własciwym dla rozpatrywania sporów wynikajacych z umowy sprzedazy jest sad własciwy dla siedziby pozwanego lub sad własciwy dla miejsca wykonania umowy.

UWAGA:
Wszelkie zamieszczone w sklepie internetowym znaki towarowe i nazwy firmowe naleza do prawnych włascicieli. W sklepie zostały umieszczone w celach informacyjnych. Opisy oraz zdjecia produktów maja charakter informacyjny.

====================================================================